ODBORNÉ OŠETRENIE CHODIDIEL

Anna Babicová PEDIKÚRA HRIŇOVÁ

Anna Babicová - Pedikúra, Tel.č. 0903 111 575
Mgr. Veronika Mázorová - Podológia, Tel.č. 0904 128 375


V prípade, že nereagujem na váš telefonát, ospravedlňujem sa, ale práve sa venujem inému zákazníkovi. V čo najkratšom čase vás budem kontaktovať späť.

Školská 1614/14, 962 05 Hriňová

babicova0@gmail.com

O nás

Nohy sú veľmi cenné, sú súčasťou nášho bytia, každodenného života, sú najekologickejším dopravným prostriedkom, slovom: sú nenahraditeľné. Ja to dobre viem. A aj to, že pre svoju vzácnosť a jedinečnosť potrebujú tú najlepšiu starostlivosť. Urobím všetko preto, aby Vaše chodidlá ostali dlho dlho zdravé a krásne.

Preto AK:

  • Hľadáte najdokonalejšiu formu starostlivosti o Vaše nohy
  • Ich túžite mať naozaj krásne a zdravé
  • Si chcete oddýchnuť pri príjemnej hudbe, v príjemnom prostredí, napr. pri horúcej káve
  • Chcete zaparkovať ihneď, na mieste a zadarmo

 

TAK:  Príďte na pedikúru k nám. Mojim cieľom je uľahčiť Vaše každodenné kroky.

 

V našom salóne poskytujem ošetrenie na vysokej úrovni, ktoré uspokojí aj náročnejších klientov. Nie je to len estetická pedikúra ale aj liečivá a je určená pre všetkých: dámy, pánov, deti, seniorov. Kvalitne ošetrujeme rôzne nechtové a kožné poškodenia, aj tzv. "starecké" nohy a poskytneme Vám aj pár dobrých rád, ako sa starať o Vaše chodidlá.

Svoje vedomosti neustále rozširujem v oblasti najnovších trendov v starostlivosti o chodidlá, pravidelne sa zúčastňujeme seminárov a stretnutí pedikérov . 

Samozrejme každý klient má v salóne špecifické postavenie: čas, ktorý strávite v salóne, je vyhradený výlučne len a len pre Vás, čo zaručuje Vaše pohodlie, diskrétnosť i oddych.

Veľmi sa teším na Vašu návštevu.

Som presvedčená, že odídete oddýchnutí, zregenerovaní, nabití pozitívnou energiou a hlavne s veľmi-veľmi ľahkým krokom :-)


 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.